תפילה נגד עין הרעמאמרים

הסרת עין הרע עם שתן, הסרת עין הרע עם מלח

הסרת עין הרע עם שתן, הסרת עין הרע עם מלח – נראה לכם שזה תרופות סבתא נגד עין הרע, נשמע הזוי? בואו ונראה…

הסרת עין הרע  עם שתן, הסרת עין הרע עם מלח

כל הנושא של עין הרע ואיך להוציאו. כל אחד מוכר את מרכולתו – עם מרחב הדמיון הנרחב. באמת אם תחקרו לאף אחד אין מקור מהתורה הקדושה או הגמרא (התלמוד), או שאר הדורות האחרונים של חכמי ישראל.

יש כאלו שרוצים לצחוק על מציאות של עין רעה באדם, ולומר שזהו טקס מיסטי שמטרתו ליצור בלב המאמינים תחושת בטחון ושליטה על מאורעות החיים. בתקופות העבר של עולם טרום מדעי כשהאדם נקלע למצוקה ופתרון הגיוני או מעשי לא היה בנמצא, התמודדות עם הבעיה הייתה לרוב כרוכה בפנייה לעולם הרוחני.

המציאות מוכיחה שבכל יום מקבלים עשרות מיסיטקנים ורבנים טלפונים מאנשים נורמטיבים ורופאים שאחרי כל הבדיקות הרפואיות – לא מוצאים את סיבת המחלה, וסיבות משונות למתקפת סחרחורות וחולשה או פתרון למחלות נפש אחרי כל הכדורים והטיפולים על פי דרך הטבע וחכמת היסודות והרפואה.

אז יש כזה תופעה של עין הרע! השאלה מה הדרכים לטפל ולהסיר אותה ?

פה בדף – נביא 2 מסלולים עם שתן או עם מלח אופציה נוספת היותר מקובלת היא – הסרת עין הרע בעופרת.

איך עושים הסרת עין הרע עם מלח?

הסגולה נכתבה בסידור הרש"ש, ונהגו לאחוז ביד ימין מלח בזמן ספירת העומר. או שבמשך השנה לוקחים חופן מלח רגיל לא מלח גס, שמים מלח ביד ימין ואת היד עם המלח שמים על המזוזה ואומרים "בן פורת יוסף בן פורת עלי עין" ומוסיפים תפילה בפיו כל אחד כפי הצרה שמרגיש בליבו שכל העין הרע תצא, וכפי צחות לשונו.

ולאחר התפילה מסובבים את היד עם המלח שבעה פעמים סביב ראש המבקש, וכל סיבוב אומרים "בן פורת יוסף בן פורת עלי עין"

ולאחר שסיימתם את התפילה, יורקים על המלח שבתוך היד, ומשליכים את המלח בחוץ לרחוב היכן שיש עוברים ושבים ואומרים "כל מי שיעבור יקח מעט, לרפואת פלוני/ת בן/בת פלונית".

אמרו חכמינו ז"ל ש"כל מי שבא לבקר את החולה לוקח אחד משישים מהחולי שלו וכך הוא מתרפא". ובעצם 1/60 לא מעלה ולא מוריד מאותו שלוקח מהחולה ולא מזיק לו, והוא עושה בזה חסד גדול לחולה בגשמי או הרוחני זה שיש עליו עין הרע.

בעניין הוצאת עין הרע עם מלח יש להבין שמלח על פי הקבלה הוא מייצג את מידת הדין, וכתוב בספרים שאין הדין נמתק אלא בשורשו, הכוונה שדין מתבטל באמצעות דין גבוהה יותר ולכן יש בכוח המלח שהוא דין עליון להסיר את העין הרע שהוא דין תחתון.

אפשר לעשות את הפעולה הזאת גם אדם לעצמו או עדיף שמישהו אחר יעשה עבורו/ך? נאמר "אין אסור מתיר עצמו מבית האסורים" לכן עדיף שמישהו אחר יעשה אם אין אפשרות אדם יכול לעשות זאת לעצמו כמו בכפרות שאדם יכול לסובב מעל הראש של עצמו.

יש כאלו שלקחו מלח ומים והולכים עם זה לשירותים, לפני שנכנסים לשירותים אומרים תפילה, ואומרים "יהי רצון מלפני אבינו שבשמיים בעין של רחמים תביט עלינו והרוע שעלינו – ימס כמו מים עם מלח, כן יאבדו כל אויבנו ומקטרגינו" אמן, ורק אז נכנסים לשירותים ושופכים שם את המים והמלח, כי בשירותים לא אומרים דברים שבקדושה.

והאמת והעיצה הכי טובה ומועילה נגד עין הרע – זה תפילה נגד עין הרע כנסו ותצליחו!

עוד קישורים מומלצים בעניין עין הרע:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תבדקו גם
Close