כללימתקשרת

מהו תקשור רוחני? ומה היא עבודת המתקשרת? מאת מיטל לביא

מהו תקשור רוחני? ישנם כמה סוגים של תקשורים ישנם עם נשמות (לא קשור עם תיקון נפטרים) או עם אורות והילות מסביב לאדם או כוחות אנרגטיים בעולמינו ומחוצה לה. מחלקים את הנושא לשני חלקים מפגש של הפיסי (גשמי) והחלק השני מפגש של המטאפיסי (רוח מעל החומר).

מתקשרת היא אדם בעל יכולת להוות חוליה מגשרת בין בני אדם לישויות ללא גוף פיסי, וגם באדם עצמו רוב בני האדם בכלל לא מודעים ליכולות והאורות והכוחות הרוחניים והגשמיים הטמונים בנפשם ויכולתם השיכלית והמנטלית שלהם, ולכן הם זקוקים להדרכה רוחנית או מתקשרת שתגיע לתוך עומק הנפש להוציא חסימות ולתקשר עם החלק הרוחני שנסתר ונעלם בתוכם, ברגע שנגיע ביחד לנקודת האור – הוא יאיר והוא יפתח ערוצים חסומים ויביא להתפתחות במגוון תחומים.

הגוף שלנו הוא פיסי חושני המבוסס על קליטה של גירויים מחוץ לגוף ריח אור שמיעה, או קליטה מתוך הגוף רגשות הבנה שיכלית מרוממת בינה ומחשבה למרחוק עתידות ועוד…

אז אם אני לא מחפשת לתקשר עם עבמי"ם אלא לפתור לעצמי כמה בעיות בחיים – מה יועיל לי ומה עושים בתקשור רוחני לאדם?

תקשור עם נפש האדם הוא בעצם כלי רוחני שבו ה"מתקשרת" (אני כותבת המאמר – מיטל אלבז לביא) מאבחנת מצב של אדם בכל מיני מעגלים ומצבים של החיים, לדוגמה: נושא של זוגיות חסימה של מציאת זיווג לפעמים יכולה להיות חסימה פנימית של האדם עצמו ולפעמים מבחוץ הנובעת מקנאה או עין הרע שאחרים עושים אם זה בכוונה או רק ממידות רעות קנאה ונקודות חולשה שיש לבני אדם, גם תחומים של הורות, משפחה, קריירה, עבודה, עסקים, יחסים אישיים והתפתחות אישית.

ה"מתקשרת", מאתרת חסימות אנרגטיות קרמתיות מנטליות התנהגותיות ו/או רגשיות. כמו כן: היא מלמדת ומדריכה ומכוונת ומסייעת למטופלים כיצד להתמודד ולצלוח את המצבים המאתגרים. ישנן שאלות שצריכות להישאר כמו: כיצד לשחרר חסימות וכיצד לפעול בצורה שתקדם את האדם להצלחה?

אותי כמתקשרת מעניין לחקור את הרצון של המטופלים לשינוי, על מנת למפות את תחומי החיים של המתייעץ, כדי שאוכל להמשיך בתקשור מדויק. לקבל תמונת מצב, תכונות אופי, מעלות וקשיים כמו גם, חסרונות ואתגרים בחיים.

תקשור רוחני

טיפול בתקשור רוחני ע"י כלים של הסרת עין הרע בעופרת או תפילה נגד עין רעה, פתיחת מזל פתיחת חסימות ע"י פדיון נפש של רבי נחמן מברסלב ועוד כל אלו עוזרים לגלות מהו ייעודו של האדם. לגלות מהי התכלית שלו. להבין מדוע אדם חסום ותקוע. לגלות כיצד נוצרה התקיעות והחסימה. לגלות מה על האדם לשנות בהתנהגות בהתנהלות בחשיבה במעשים ובדיבור.

בעצם המטרה היא ללמד את האדם מה עליו לעשות כדי להצליח. שינוי האדם בגישתו לחיים בהשקפת עולמו בהתנהגויות בשיח הפנימי שלו. בשיח הפנימי עם עצמו, תוך כדי השינוי תיווצר תקשורת מקרבת כאשר ישוחח עם קרוביו. כמובן גם שתהליך השינוי קשור לסובביו של האדם (אישתו, ילדיו, קולגות, בוס בעבודה, בני משפחתו, הוריו, והחברה וחבריו הסובבים אותו יום יום או מידי פעם). על מנת שלא ידירו את האדם מהחברה במקום העבודה.

בנוסף שלא יגרם, סכסוך משפחתי או זוגי ושלא תיווצר טינה מיותרת. התנהגות יוצרת התנהגות. מאחר ואנו יודעים שהחיים כמו בריקוד טנגו, אדם עושה צעד והשני מחזיר בצעד. כך גם בחיים איך שנתנהג כך יתנהגו כלפינו ולכל מעשה יש משמעות השלכה ותוצאה. לכן כאשר אדם מבין מהו הטריגר הרגשי ומהם מעוררי המתח. כלומר מהם נקודות התורפה, שגורמות לאדם לסערה רגשית ולחוסר איזון.

בתיקשור המטופל/ת ילמדו כיצד לנהל נכון את הסיטואציה. על מנת שלא ייגרר לפינות, שיגרמו לו להפסיד בחיים. אבחון בתווי פנים וקול . אימון אישי והתיקשור נעשה על ידי החיבור למטופלים באמצעות תווי הקול והפנים, לנבכי הנפש על ידי זה מקבלים מידע רוחני הנחוץ על מנת לעזור לסייע ולקבל הארות מקדימות לגבי הדילמות והמצבים המאתגרים בחיי המטופלים.

בנוסף ניתנת גם הדרכה, לגבי פרשות הדרכים הפרוסים ועומדים בפני האדם.

אתם יודעים מהו תקשור טלפוני או תקשור פרונטלי?

כנסו למאמר הבא לקרוא ולהעמיק – תקשור טלפוני

ליצירת קשר וייעוץ ראשוני עם המתקשרת מיטל לביא כנסו לאתר מתקשרת או צלצלו 052-258-4232

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תבדקו גם
Close