כללימתקשרת

מתקשרת היא הכלי שלך לצאת ולהסיר חסימות ורע עין? איך עושים את זה?

למה אני צריכה מתקשרת או מישהי שתעזור לי לצאת מהצרות שלי?

למה אני צריכה מתקשרת !?

ואיך למצוא מתקשרת טובה ?

אם את חשה במצוקה, או שהדברים אינם מסתדרים לך, תשאלי את עצמך האם לא כדאי להשתמש בכלי שעשויים לסייע לך לפתור בעיות? אתן מחפשות עוגן הצלה בימים קשים של החיים ? ממליצים לך על כלי פשוט ויעיל ! כישוריה של מתקשרת, מומלצת ומוכרת יכולה מאד לעזור להתמודד עם הבעיות הקשיים ומצבים אנרגטיים שונים ומוזרים בחיים. כמעט כולנו לא מעוניינות לשמוע את האמת, ואפילו איננו שמות ליבנו לרמזים שמגיעים אלינו מן השמיים ובחסימות ותקלות מוזרות של הטבע הצועק וזועק אלינו.. הרמזים הללו כאשר הם באים בעליות ומורדות, הינם רמזים שעשויים להתבטא גם בגופינו כמו מחושים למיניהם שלא הכרנו קודם לכן, אשר מגיעים ממתח או תחושה של לחץ. רבים אינם אוהבים לשמוע את האמת ונצמדים לכאב ולמתח. אם אנו נמצאים בעשייה חיובית נוכל להבין את ההתלבטויות.. זה הזמן לקחת אחריות ולהגיע אל מתקשרת, אשר תראה ותזהה את החסימה ומשם תבנה המסלול הרצוי להבנות מחדש.

למעשה, עיסוק של מתקשרות, מתחלק למספר תחומים, לדוגמא, מתקשרים שמתמקצעים בתחום הזוגיות, הבריאות וכדומה. ישנם כאלה המתקשרות באמצעות קלפי טארוט ויש על ידי כלי דקדושה כגון תפילה נגד עין הרע וכדומה. יש כאלה שחשים שיש עליהם עין הרע שמישהו גרם להם מתוך צרות עין, או שהם מאמינים שהם חשופים לעין הרע. במקרה זה, ישנן מתקשרות שמתמחות בהסרת עין הרע בעופרת, אך לא לפני שהן בדקו, כי אכן קיימת בעיה כזאת בקרב מטופליהן.

יש לדעת כי ישנן מתקשרות אשר מבצעות אימון אישי למטופליהם, לאחר שהבינו מה הבעיה בחייהם והבעיה ניתנת לשינוי, כאשר המטופל יבין מה עליו לעשות וכיצד עליו לשנות את הגישה בחייו.. כאשר מדובר על תקשור בגישה אימונית, ניתן לקבל פרספקטיבה רוחנית יותר על החיים. המתקשרת תוכל לגרום למטופליה, להתבונן למציאות ישירות בעיניים, לקבל אותה כפי שהיא, ליטול את מלוא האחריות ולשנות את מה שיש לשנות,

איך למעשה בוחרים מתקשרת טובה ואמינה?

זו אחת הדילמות הלא פשוטות של אנשים רבים המעוניינים לדעת מה הבעיה האמיתית בחייהם, מדוע הם חשים עיכובים או חוסר מזל בחייהם כאשר ישנן כל כך הרבה מתקשרות. ההמלצה היא לבחון מי מהמתקשרות היא בעלת כישורים, המלצות וניסיון רב. את זה בוחנים באמצעות המלצות של מטופלים שהיו שבעי רצון, ואכן חייהם השתנו לטובה.

כפי שציינתי קודם לכן, מתקשרת מקצועית, היא כזאת שיש לה שם ומוניטין, כאחת שהצליחה לשנות את חייהם של רבים לחיוב. אחת מהמתקשרות הכישרוניות שיש לה כוחות מיסטיים הינה מיטל אלבז המתקשרת באמצעות תווי פנים וקול. מיטל היא אף יועצת רוחנית ומטפלת הוליסטית והיא בת למשפחת מיסטיקנים, מטפלים ויועצים רוחניים מזה 4 דורות מגיל צעיר מאוד, מיטל  סייעה לאנשים רבים לקבל תשובות ולרפא מכאובים. מיטל מתמחה גם בריפוי בעיות כגון חרדה ודיכאון, מלווה במשברים ובקשיים חברתיים. מיטל אף מסייעת לאנשים שתקועים בזוגיות , בקריירה, עסקים, הדרכת הורים והסרת כישופים. עוד מטפלת חזקה דגנית אלבז המטפלת טיפולי תטא הילינג בשיטה קבלית – המטרה שלי – לעזור לנשים לקבל את עצמן כמו שהן ולהיפטר מהתקיעות בחיים דרך תקשור כדי שיוכלו לחיות חיים מאושרים! אז הנה מקווים שעזרנו לכם לקבל החלטות לשנות את החיים לטובה וברכה – עכשיו נשאר רק להתקשר:

מיטל לביא אלבז- 052-258-4232 לאתר metaksheret.net

דגנית אלבז – 050-2596454 לאתר הפייסבוק בעלת השדה

* מבצע עד חג הפסח – המטופלות עד הפסח יקבלו גם פדיון נפש מיוחד של רבי נחמן מברסלב ע"י גדולי הרבנים והחסידות.

[יש לומר למטפלת שהגעתם דרך אתר התפילות של ישראל – ואתם מבקשות את הפדיון הנ"ל].

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תבדקו גם
Close