אהבהתיקוני תפילותתפילה

תפילה להחזיר את האקס – היא העיצה הכי עוצמתית להחזיר את האקס שלך

תפילה להחזיר את האקס, היא העיצה הכי טובה לשאלה איך להחזיר את האקס?! לפניכם תפילה עוצמתית להחזיר את האקס שלך! זאת לא תפילה להחזיר אהבה, כלומר אם רבתם או דשמי שהיא לקחה אותו בכישופים או מצמוצי עיניים – יש סיכוי שזה יעבוד, אבל אם פשוט האהבה נעלמה או היו בעיות בזוגיות צריך תפילה להחזרת אהבה!

באמת אין דבר קשה וכואב בלב יותר מפרידה. כשהאהבה שלנו עוזבת אותנו, אנחנו מרגישים וחושבים שחיינו בסכנה ושום דבר לא יכול לשמח אותנו יותר. אבל עלינו לזכור ולהתחזק באמונה יש לנו אבא בשמיים הכול יכול שהכל מאיתו יתברך מסובב כל עלמין וממלא כל עלמין ומהשם אישה לאיש.

כל עוד אנו מתפללים השם איתנו ועיניי ההשגחה לא עוזבות אותנו, לכן לעולם אין לאדם להתייאש מלהשיג שום דבר ולצפות ולקוות לישועתו. אז אפאיך להחזיר את האקס? תפילה עוצמתית להחזיר את האקס שלךילו כדי להחזיר את האהבה שלנו, אנחנו יכולים לבקש מאלוקים שיעזור לנו להחזיר את האהבה שלנו ולמלא את חיינו בשמחה בטחון ואהבה אמיתית.

איך להחזיר את האקס? תאמרי את התפילה הבאה להחזרת אהבה!

תאמרי קודם פרק קל"ט בתהילים המסוגל להחזרת אהבה וזוגיות.

{א} לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד מִזְמוֹר יְהוָה חֲקַרְתַּנִי וַתֵּדָע: {ב} אַתָּה יָדַעְתָּ שִׁבְתִּי וְקוּמִי בַּנְתָּה לְרֵעִי מֵרָחוֹק: {ג} אָרְחִי וְרִבְעִי זֵרִיתָ וְכָל דְּרָכַי הִסְכַּנְתָּה: {ד} כִּי אֵין מִלָּה בִּלְשׁוֹנִי הֵן יְהוָה יָדַעְתָּ כֻלָּהּ: {ה} אָחוֹר וָקֶדֶם צַרְתָּנִי וַתָּשֶׁת עָלַי כַּפֶּכָה: {ו} (פלאיה) פְּלִיאָה דַעַת מִמֶּנִּי נִשְׂגְּבָה לֹא אוּכַל לָהּ:

{ז} אָנָה אֵלֵךְ מֵרוּחֶךָ וְאָנָה מִפָּנֶיךָ אֶבְרָח: {ח} אִם אֶסַּק שָׁמַיִם שָׁם אָתָּה וְאַצִּיעָה שְּׁאוֹל הִנֶּךָּ: {ט} אֶשָּׂא כַנְפֵי שָׁחַר אֶשְׁכְּנָה בְּאַחֲרִית יָם: {י} גַּם שָׁם יָדְךָ תַנְחֵנִי וְתֹאחֲזֵנִי יְמִינֶךָ: {יא} וָאֹמַר אַךְ חֹשֶׁךְ יְשׁוּפֵנִי וְלַיְלָה אוֹר בַּעֲדֵנִי: {יב} גַּם חֹשֶׁךְ לֹא יַחְשִׁיךְ מִמֶּךָ וְלַיְלָה כַּיּוֹם יָאִיר כַּחֲשֵׁיכָה כָּאוֹרָה: {יג} כִּי אַתָּה קָנִיתָ כִלְיֹתָי תְּסֻכֵּנִי בְּבֶטֶן אִמִּי: {יד} אוֹדְךָ עַל כִּי נוֹרָאוֹת נִפְלֵיתִי נִפְלָאִים מַעֲשֶׂיךָ וְנַפְשִׁי יֹדַעַת מְאֹד: {טו} לֹא נִכְחַד עָצְמִי מִמֶּךָּ אֲשֶׁר עֻשֵּׂיתִי בַסֵּתֶר רֻקַּמְתִּי בְּתַחְתִּיּוֹת אָרֶץ:

{טז} גָּלְמִי רָאוּ עֵינֶיךָ וְעַל סִפְרְךָ כֻּלָּם יִכָּתֵבוּ יָמִים יֻצָּרוּ (ולא) וְלוֹ אֶחָד בָּהֶם: {יז} וְלִי מַה יָּקְרוּ רֵעֶיךָ אֵל מֶה עָצְמוּ רָאשֵׁיהֶם: {יח} אֶסְפְּרֵם מֵחוֹל יִרְבּוּן הֱקִיצֹתִי וְעוֹדִי עִמָּךְ: {יט} אִם תִּקְטֹל אֱלוֹהַּ רָשָׁע וְאַנְשֵׁי דָמִים סוּרוּ מֶנִּי: {כ} אֲשֶׁר יֹאמְרֻךָ לִמְזִמָּה נָשֻׂא לַשָּׁוְא עָרֶיךָ: {כא} הֲלוֹא מְשַׂנְאֶיךָ יְהוָה אֶשְׂנָא וּבִתְקוֹמְמֶיךָ אֶתְקוֹטָט: {כב} תַּכְלִית שִׂנְאָה שְׂנֵאתִים לְאוֹיְבִים הָיוּ לִי: {כג} חָקְרֵנִי אֵל וְדַע לְבָבִי בְּחָנֵנִי וְדַע שַׂרְעַפָּי: {כד} וּרְאֵה אִם דֶּרֶךְ עֹצֶב בִּי וּנְחֵנִי בְּדֶרֶךְ עוֹלָם:

תפילה להחזיר את האקס

אלוהים אדירים השוכן במרומים המזווג זיווגים ככתוב מהשם אישה לאיש, המשכין שלום בין איש לאישתו.
לפני שאתחיל בתפילתי אבקש לומר שאני מודה לך אלוקים על כל הברכות הרבות שהענקת לי, על כל הימי חסד והטוב שאתה גומל איתי למרות כל הטעויות והקטנויות שעוברים עלי. על ימים שמצאתי את אהבת חיי, החלק החסר שמשלים אותי.

ריבונו של עולם אתה יודע כמה האקס יקר היה לי. בתקופה קשה זאת שנפרדתי מהאקס שלי זה כואב לי בלב ובנשמה והמוח מבולבל ללא תקנה.
אויי, אלוהים שלי רציתי שתדע כמה חסרה לי זאת האהבה, על כן אני מתפללת שתעשה ברחמיך הרבים ונפלאותיך שהאקס שלי יחזור בחזרה, ונשב ונתיישב איך לבנות בחזרה את האהבה, לדעת לוותר ולהשתפר, כדי שנוכל ליצור מחדש את האהבה שהכנסת בנו.

אלוהים שלי רציתי שתדע אני מאמין שאתה יחידי בורא אהבה, יוצר מערכת יחסים ורגעים יפים, אני פשוט אוהבת את האקס שלי בכל יישותי. אבל היום אני לא יודע אם הוא מרגיש כמוני, ואני לא יודעת אם הוא סולח על המריבות ובכלל מה הרגשות שלו כלפי, לכן אני פונה אליך בורא עולם השלם זה הבניין, שנוכל לחזור להתחבר ולבנות בית נאמן מהר לפני שיפנה ליבו למקום אחר.

אני מבקשת ממך להשפיע עליו את אותה אהבה שיש בי כדי שנוכל לחזור שוב בשמחה לאהבה ביחד. תודה לך, שומע תפילה על כך ששילבת את אהבת האקס שלי בלבי. עכשיו אני צריכה שתכניס את תחושת האהבה הזאת גם בליבו, שיחזור ונוכל לתקן את המרכת יחסים שביניינו ויבין כמו שאני מבינה שאהבה אמיתית תלויה בנייה והבנה בין הנפשות הפועלות למרות כל המחלוקות והמריבות.

אני מתפללת ומתחננת בכוחך הגדול שתענה לתפילתי ונחזור בגדול.עזור לי השם לצבור חוכמה ואינטליגנציה כדי שלא אגרם יותר לטינה ופרידה של האקס שלי. עזרו לי להחזיר את אהבתי עם הכישורים והיצירתיות שמקורם ממך לבד, ולדאוג לאהבה שהענקת לנו.

תודה על הימים והזמנים היפים שהענקת לי זוגיות מלאת שמחה ואהבה עם התחושה שהצבת בי ובן זוגי. אבל הקשר הזה לא החזיק מעמד והסתיים בפרידה. לכן אני מתפללת ומבקשת במילים פשוטות שתיצור מחדש האהבה והאושר הזה בין שנינו, ותחזיר אותנו להיות ביחיד אם זה מגיע לי וטוב לי לחיות חיים טובים באמת.

ברכות וחסדו של הא-ל הם דברים שאנו צריכים כדי לשנות ולשפר את חיינו.
כדי שזה יקרה, צריך להראות השקעה ורצונות – פשוט להשקיע כל יום, אפילו כמה דקות לקרוא תפילות טובות ופרקי תהילים ולבקש מהשם יתברך שיאיר לך את הדרך ויעזור וישלים את בקשותיך ומשאלות ליבך לטובה ולברכה.

אז התשובה לשאלה איך להחזיר את האקס? היא פשוט תקראי את התפילה שהאקס שלי יחזור אליי ותהיה בטוחה שאלו-הים הכול יכול יגרום לו/ה לחזור אליך אם זה טוב לך באמת.

רוצה להתפלל יותר – כנסו לומר את התפילות הבאות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תבדקו גם
Close