תפילה

תפילה נגד הקורונה | תפילה לעצירת המגיפה בישראל

תפילה נגד הקורונה | תפילה לעצירת המגיפה
עקב התפשטות מגיפת הקורונה לישראל
הרב הראשי לישראל הראשון לציון הרב יצחק יוסף
חיבר תפילה על מנת שתיעצר התפשטות נגיף הקורונה.
את התפילה הרב מבקש להגיד בעת פתיחת ארון הקודש בשבת
ובימי שני וחמישי בעת הוצאת ספר התורה.

תפילה נגד הקורונה | תפילה לעצירת המגיפה בישראל

"יהי רצון מלפניך ה' אלוהינו ואלוהי אבותינו, שתתמלא ברחמים על כל יושבי תבל, ועל יושבי הארץ זו, והגן עליהם מכל גזירות קשות ורעות המתרגשות ובאות לעולם, ותצילנו מכל נגע מגפה חולי ומחלה. וכל החולים שנדבקו במחלה תרפאם רפואה שלימה. לך ה' הגדולה והגבורה והתפארת והנצח וההוד, כי כל בשמים ובארץ לך ה' הממלכה והמתנשא לכל לראש, ואתה בידך נפש כל חי ורוח כל בשר איש, ובידך כח וגבורה לגדל ולחזק ולרפא אנוש עד דכה, עד דכדוכה של נפש, ולא יפלא ממך כל דבר.

לכן, יהי רצון מלפניך האל הנאמן אב הרחמים, הרופא לכל תחלואי עמו ישראל, אתה רופא נאמן, תשלח מרפא וארוכה ותעלה ברוב חסד וחנינה וחמלה לכל החולים שנדבקו במחלה הזאת, אנא ה' יהמו נא רחמיך על כל יושבי תבל, ועל כל עמך ישראל, עמוד נא מכסא הדין ושב על כסא הרחמים, ותכנס לפנים משורת הדין, ותבטל מעלינו כל גזרות קשות ורעות, "וַיַעֲמֹד פִּנְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה", וגזור עלינו גזירות טובות ישועות ונחמות למען רחמיך, ותקרע רוע גזר דיננו, וייקראו לפניך זכיותינו, קומה עזרתה לנו ופדינו למען חסדיך."

שמע נא לקול תחינתנו, כי אתה שומע תפילת כל פה, ברוך שומע תפילה.. יהיו לרצון אמרי פי והגיון לבי לפניך ה' צורי וגואלי. ויתקיים בנו מקרא שכתוב "כָּל הַמַּחֲלָה אֲשֶר שַֹמְתִּי בְמִצְרַיִם לֹא אָשִֹים עָלֶיךָ כִּי אֲנִי ה' רֹפְאֶךָ", אמן.

תפילה נוספת לעצירת מגיפת הקורונה מאת רבי נתן מברסלב / ועוד תפילה עתיקה מבומבי

עזרו לנו להפיץ את התפילות בכל העולם –

שלחו קישור לחברים ברשת

או תרמו 26ש"ח להפצה / 78ש"ח לתרגום התפילות בכל השפות

160ש"ח להקמת מוקדי תפילות קבועים בקברי צדיקים

לתרומה מאובטחת ע"י חברת קשר הקליקו / לתרומות דרך פייפל ישראל כנסו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תבדקו גם
Close